Vadovai ir administracija

Kastytis Šapoka
Direktorius
Tel. +370 37 302050

Laisvydas Pikšilingis
Komercijos direktorius
Mob. +370 687 81612
Tel. +370 37 302054
e-mail: laisvydas@balticpack.lt

Vida Oniūnienė
Administratorė
Tel. +370 37 302050
e-mail: info@balticpack.lt

PAKUOČIŲ PARDAVIMAI

Duonos pramonė:

Ramūnas Staselis
Pardavimų vadybininkas
Mob. +370 612 35987
Tel. +370 37 302050
e-mail: ramunas@balticpack.lt

Vaisiai, daržovės:

Arvydas Stasiulis
Pardavimų vadybininkas
Mob. +370 686 32373
Tel. +370 37 302050
e-mail: arvydas@balticpack.lt

Pieno pramonė:

Vytautas Armonas
Pardavimų vadybininkas
Mob. +370 698 01257
Tel. +370 37 302058
e-mail: vytautas@balticpack.lt

Žuvies pramonė:

Tomas Čapas
Pardavimų vadybininkas
Mob. +370 671 07969
Tel. +370 37 302050
e-mail: tomas@balticpack.lt

Mėsos pramonė:

Laisvydas Pikšilingis
Komercijos direktorius
Mob. +370 687 81612
Tel. +370 37 302054
e-mail: laisvydas@balticpack.lt

Mėsos pramonė (rūkyti mėsos gaminiai):

Regina Ulickienė
Vadybininkė – technologė
Mob. +370 68649661
Tel. +370 37 301244
e-mail: regina@balticpack.lt

HoReCa, indeliai:

Linas Normantas
Pardavimų vadybininkas
Mob. +370 686 21340
Tel. +370 37 302050
e-mail: linas@balticpack.lt

MAŽMENINĖ IR DIDMENINĖ PREKYBA, SANDĖLIAVIMAS

Jolanta Kanopienė
Sandėlio vadovė, pardavėja
Tel. +370 37 490510
e-mail: jola@balticpack.lt

Mindaugas Dervinskas
Sandėlininkas, pardavėjas
Tel. +370 37 490510
e-mail: minder@balticpack.lt

UŽSAKYMAI, TIEKIMAS IR LOGISTIKA

Mindaugas Motiejūnas
Logistikos vadybininkas
Mob. +370 687 81566
Tel. +370 37 302443
e-mail: mindaugasm@balticpack.lt

Nerijus Visockas
Pirkimų vadybininkas
Mob. +370 686 32363
Tel. + 370 37 302053
e-mail: nerijus@balticpack.lt

PRIESKONIAI IR MAISTO PRIEDAI:

Regina Ulickienė
Vadybininkė – technologė
Mob. +370 68649661
Tel. +370 37 301244
e-mail: regina@balticpack.lt

ĮRANGA IR APTARNAVIMAS

Edvinas Kubilius
Pardavimų vadybininkas
Mob. +370 686 49624
Tel. +370 37 301242
e-mail: edvinas@balticpack.lt

Eugenijus Ulickas
Technikas
Mob. +370 686 34189
Tel. +370 37 302050
e-mail: eugenijus@balticpack.lt

Viktoras Bacevičius
Technikas
Mob. +370 687 81250
Tel. +370 37 302050
e-mail: viktoras@balticpack.lt

RINKODARA

Justas Jankūnas
Mob. +370 686 33549
Tel. +370 37 302050
e-mail: justas@balticpack.lt

BUHALTERIJA

Lina Rusteikienė
Vyriausia buhalterė
Tel. +370 37 302052
e-mail: lina@balticpack.lt

Virginija Mikelkevičienė
Buhalterė
Tel. +370 37 302050
e-mail: virginija@balticpack.lt

Rasa Žukauskienė
Buhalterė
Tel. +370 37 302050
e-mail: rasa@balticpack.lt

TEISINIS ATSTOVAVIMAS, KREDITŲ VALDYMAS

Jolanta Kvedaravičienė
Teisininkė. Kreditų valdymo vadybininkė
Mob. +370 687 25780
Tel. +370 37 302050
e-mail: jolanta.kved@balticpack.lt